Daca nu gasesti o cale, creeaza una. De aceea cautam colegi care sa lucreze alaturi de noi cu pasiune

Blue Amazon

Job expirat

RESPONSABILITATI

prospecteaza piata - isi face cunostinte noi
oferte de asigurare
incheie polite de asigurare
ii face "service" clientului
invata produse noi
participa la intalniri
iese la distractie cu echipa - munca e munca, distractia e distractie

CERINTE

sa stie sa zambeasca - nu ne plac oamenii prea seriosi
sa fie dispus sa invete - continuu apare ceva nou
atitudine pozitiva
munca in echipa
sa fie sociabila
sa-i placa dezvoltarea personala - in echipa noastra toata lumea creste
bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

libertate - fara carte de munca
se pune la dispozitie o platforma performanta de emiere si monitorizare a ofertelor si politelor de asigurare RCA, Casco, Locuine, Calatorii
suport permanent in dezvoltarea personala si a afacerii, printr-o echipa de profesionisti
sistem de cariera cu comisioane atractive
posibilitatea de a alege locul si programul de lucru
comisioane platite in timpul specificat din contract
distractie - viata este ata de frumoasa