Coordonator/operator departament ambalare

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea logistică a mijloacelor de ambalare, responsabil cu consumul si gestionarea ambalajelor;
- Coordonarea activității de depozitare
- Supravegheaza si conduce o echipa de 4-5 oameni in activitatea de ambalare
- Se asigură de atingerea obiectivelor de performanță și cost din aria sa de responsabilitate
- Responsabil de transferul corect al materialelor

CERINTE

- Experienta manageriala
- Experiență în domeniul logisticii – minim 2 ani;
- Persoană comunicativă cu abilități organizatorice, de coordonare si planificare
- Gandire analitica si simt practic
- Persoana organizata

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.