contabliltare primara - salarii

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica si introduce pontajele lunare
- evidenta si gestionarea concediilor de odihna, a concediilor medicale, a concediilor de incapacitate temporara de munca, a concediilor fara salariu etc
-intocmire stat de plata si intocmire liste de lichidare salarii
-intocmire facturi, avize de plata

CERINTE

- cunostinte privind intocmirea statelor de plata si salarizarea personalului (experienta minima)
- cunostinte de operare PC- MS Office
- capacitatea de a se incadra in termenele stabilite
- abiliatati de comunicare
- capacitate de a lucra in echipa
- atentie distributiva
- permis de conducere categ B. constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Companie de traditie belgiana in domeniul productiei de mobilier
Salariu motivant

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.