Contabil / Inspector resurse umane

Pasconmat Comimpex Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuare activitati de contabilitate, casierie si secretariat: intocmire facturi, registru de casa, note de intrare-receptie, bonuri de consum; evidenta si intocmire ordine de plata, bilete la ordin, cecuri; inregistrare operatiuni banca, facturi si documente de incasare si plata; efectuare operatiuni prin internet banking; incasare numerar si efectuare plati in numerar; intocmire necesar, comanda si administrare produse de papetarie si birotica; mentinerea relatiilor cu partenerii si diverse institutii; administrare corespondenta (email, fax); intocmire, evidenta si arhivare diverse documente.

Efectuare activitati de resurse umane:
Organizare proces de recrutare, selectie si integrare resurse umane;
Administrare documente de personal (angajari, incetari si modificari contracte de munca, fise de post, formulare de evaluare a performantelor salariatilor);
Prelucrare Contract colectiv de munca, Regulament intern;
Evidenta fise de aptitudine de medicina muncii si efectuare programari pentru analize la angajare si periodice;
Evidenta, calcul si centralizare concedii: de odihna, medicale, fara plata, pentru evenimente deosebite;
Intocmire pontaje, state de plata, ordine de plata pentru contributiile salariale;
Intocmire si administrare proceduri disciplinare;
Intocmire necesar, efectuare comanda si distribuire tichete de masa;
Intocmire rapoarte si situatii solicitate de conducerea societatii;
Eliberare diferite tipuri de adeverinte catre salariati.

CERINTE

- cunostinte de contabilitate primara
- experienta in activitatea de resurse umane
- cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- contract de de munca pe perioada nedeterminata
- transportul asigurat