Consultant vanzari

CUBO SHOWROOM&HOMESTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza produsele in conformitate cu standardele si politicile companiei
-intocmeste oferte de marfuri
- acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti
- intretine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu

CERINTE

- minim 6 luni experiența in vanzari si minim 1 an experienta generala de lucru
- studii medii/superioare finalizate
- excelente abilitati de comunicare si persuasiune in comunicarea fata in fata sau prin telefon si e-mail
- abilitatea de a asculta si de a adresa intrebari
- orientare catre client
- orientare catre rezultate si solutii
- creativitate in rezolvarea problemelor

BENEFICII OFERITE

- atmosferă prietenoasă, echipă pozitivă
- mediu de lucru antrenant si profesionist
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera
- obiective realiste si tangibile;
- focus catre calitate si inovatie
- salariu fix competitiv si bonus de performanta (rezultate vs. obiective).

Cubo, ofera , pe o suprafata de peste 2000 mp, pe 3 nivele, produse premium si solutii complete in domeniul finisajelor, amenajarilor interioare destinate domeniului horeca, rezidential cat si caminului tau.
CUBO a fost realizat pentru a cultiva perceptia rafinata a calitatii in raport cu experienta partenerilor de renume mondial, ce lanseaza colectii revolutionare si seteaza noile trenduri din domeniu. Promovam cele mai prestigioase branduri intr-un format unic, atat prin prezentarea unui produs individual, cat si prin reflexia si evidentiarea lui in cadrul unui Ambient sau al unei Inspiratii, aflate in stransa legatura cu vizunea unui designer sau arhitect de renume.