Consultant Imobiliar RE/MAX Central Brasov

RMX ASIMOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RE/MAX Central Brasov doreste sa isi mareasca echipa!
Te-ai saturat de sefi sau de reducerea numarului locurilor de munca? Dezvolta-ti o cariera in imobiliare! Alatura-te echipei RE/MAX Central Brasov!
Agentia noastra vizeaza persoane ambitioase, inteligente, responsabile, punctuale si curajoase. Oferim un cadru adecvat, punem la dispozitie tot ce este necesar pentru obtinerea succesului si conditii financiare bune. Daca esti o persoana organizata, independenta si dornica de castiguri substantiale, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.
Daca vrei sa te alaturi celui mai puternic brand din industria de Real Estate si sa faci parte din organizatia cu cea mai rapida crestere din lume in domeniu, trimite CV- ul tau si vino sa ne cunosti.
Chiar daca nu ai inca experienta in domeniul imobiliar, noi te sustinem pentru ca tu sa devii expertul imobiliar de care clientii tai au nevoie.
Cu RE/MAX Central Brasov ai afacerea ta, dar nu de unul singur! Experienta noastra din cei 40 de ani de activitate ne-a format o imagine clara a factorilor care determina succesul in imobiliare. Astazi putem spune ca la RE/MAX facem lucrurile diferit.
Dezvolta-ti propria afacere!
Comisioane de pana la 80% din sumele realizate.
Descrierea firmei:
RE/MAX este unul dintre cele mai reprezentative brand-uri internationale in domeniul imobiliar, avand sedii in peste 90 de tari si peste 100.000 de agenti. Brandul RE/MAX, infintat in anul 1973, a devenit cunoscut pentru profesionalism, pentru cei mai productivi agenti, si pentru ca ofera membrilor sai oportunitatea de dezvoltare personala si beneficii de top. RE/MAX Central Brasov este unul din birourile RE/MAX Romania aflat in plina expansiune.
Beneficii:
-Oportunitatea de asociere cu unul dintre cele mai reprezentative brand-uri internationale in domeniul imobiliar;
- Training-uri la standarde internationale si indrumare profesionala;
- Colaborare si relationare cu o retea nationala si internationala de colegi agenti;
- Tehnologie avansata de pregatire pentru listarea proprietatilor si abordarea clientilor;
- Un sistem de vanzari performant, suport IT, Marketing si PR;
- Avantajul de a lucra sub umbrela unui brand recunoscut la nivel national si international;
- Iti administrezi timpul in favoarea ta;
- Investitie in propria ta afacere;
- Castiguri in functie de performante!
-Independenta – motto-ul nostru fiind “In business for yourself, but not by yourself!”

CERINTE

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie Imobiliara in sistem de Franciza