Consilier vanzari

S.C. KALEIDO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comunicarea cu clientii magazinului, prezentarea produselor si serviciilor oferite
- Efectuarea vanzarii
- Incasarea contravalorii marfii si emiterea documentelor fiscale aferente
- Promovarea imaginii magazinului
- Verificarea si mentinerea stocurilor si necesarului de marfa
- Intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare
- Respectarea procedurilor interne
- Procesarea datelor in vederea actualizarii paginii kaleido.ro

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj
- Cunostinte de operare PC
- Cunosterea unui program de contabilitate constituie avantaj
- Persoana activa, creativa, motivata, cu excelente abilitati de comunicare si negociere
- Entuziasm, implicare, gandire pozitiva, responsabilitate, incredere de sine

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru creativ
- Oportunitatea dezvoltarii carierei

Kaleido import si distributie produse de birotica si papetarie, s-a dezvoltat pe piata romaneasca prin servicii prompte si de calitate.

Va propunem o larga gama de produse ale unor marci internationale de renume. Scopul nostru este de a continua sa lucram pentru clientii nostri la standardele inalte pe care le-am stabilit pentru noi insine, personalizand serviciile noastre pentru fiecare client. Pentru detalii accesati site nostru kaleido.ro

Ca noutate am dezvoltat un domeniu foarte interesant si de ce nu de nelipsit din viata unui om : hobby si creativitate ; gama extrem de larga a produselor Rayher Germania va ofera posibilitatea sa decorati si sa inviorati atmosfera casei Dumneavoastra.

Tot odata puteti realiza cadouri inedite pentru cei dragi. Copiilor le puteti darui o sursa unica de creativitate si un mod simplu dar foarte educativ de distractie.

Pentru detalii accesati site nostru kaleido.ro

Gama noastra cuprinde: vopsele acrilice si accesorii pentru pictura pentru toate fondurile; hartie colorata, hartie pentru confectionarea felicitarilor, plicuri; materiale standard si accesorii pentru scrapbooking; cristale Swarovski, perle si margele; matrite si materiale pentru modelaj; accesorii pentru Craciun, Paste, nunti si alte evenimente; materiale pentru confectionarea lumanarilor; panglici si corzi, si multe, multe alte articole... va asteptam cu drag la depozitul nostru din Brasov.