Consilier juridic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Intocmire dosare autorizare in domeniul jocurilor de noroc;
– Evidenta miscarii slot-machine la punctele de lucru;
– Pregatirea si inregistrarea documentatiei pentru deschiderea noilor locatii;
– Evidenta puncte de lucru;
– Urmarirea documentelor si colaborarea cu operatorii din tara;
– Reprezentarea firmei în relatiile cu institutiile abilitate in domeniu (O.N.R.C., O.N.J.N., altele)
– Centralizarea si emiterea rapoartelor de activitate si evidentele specifice postului;

CERINTE

– Absolvent studii superioare drept
– Legislatia specifica jocurilor de noroc precum si legislatie fiscala
– Volum ridicat de cunostinte teoretice si practice
– Cunostinte de operare PC: pachet MS Office – nivel avansat;
– Experienta relevanta pe un post similar in domeniu (minim 2 ani) constituie avantaj
– Abilitati de coordonare, planificare si organizare a timpului de lucru
– Flexibilitate in gandire si comunicare
– Capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le verifica
– Disponibilitatea la deplasari (permis categ. B)

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
– Mediu de lucru profesionist si dinamic intr-o firma in dezvoltare
– Conditii de lucru ideale