Cautam vorbitori de limba germana!

Competence Call Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Competence Call Center este una dintre companiile de call center de top din Europa. Echipa CCC cuprinde în present 5000 de angajati, in 13 locaţii în 8 ţări. Serviciile noastre de call center de cea mai bună calitate conferă clienţilor avantaje nete pentru performanţă şi beneficii competitive strategice la un nivel înalt. CCC este una dintre cele mai de succes companii de outsourcing din industrie, iar acest lucru ne ajuta sa facilitam fiecarui angajat al nostru un mediu international propice pentru devoltarea profesionala si personala.
Esti in cautarea unui job interesant, plin de provocari si care iti poate aduce multe beneficii? Vorbesti limba Germana fluent? La CCC cautam persoane motivate care sa ne impresioneze cu experienta si pasiune: acesta este jobul pentru tine!

Responsabilitati:
Pozitiile disponibile presupun preluarea de apeluri in limba Germana din partea clientilor existenti,
oferindu-le asistenta necesara si raspunsurile de care au nevoie, in functie de datele din sistem.

Aplica acum: jobs.brasov@yourccc.com

CERINTE

Candidatul ideal se remarca prin:
Nivel foarte bun de limba Germana
Abilitati excelente de comunicare
Competente informatice
Orientare catre client
Team player
Flexibilitate, incredere, dedicare, onestitate
Limba engleza este un plus
Afinitate catre calatorii/ turism
Proactivitate

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Voucere Taxi

Esti in cautarea unui job interesant, plin de provocari si care iti poate aduce multe
beneficii?
Vorbesti limba Germana fluent?

La CCC cautam persoane motivate care sa ne
impresioneze cu experienta si pasiune: acesta este jobul pentru tine!

Pozitiile disponibile presupun preluarea de apeluri in limba Germana din partea clientilor existenti,oferindu-le asistenta necesara si raspunsurile de care au nevoie, in functie de datele din sistem

•Nivel foarte bun de limba Germana
•Abilitati excelente de comunicare
•Competente informatice
•Orientare catre client
•Team player
•Flexibilitate, incredere, dedicare, onestitate
•Limba engleza este un plus
•Afinitate catre calatorii/ turism
•Proactivitate

Vei beneficia de:
•O activitate placuta in cadrul departamentului de relatii clienti pentru Airberlin
•Posibilitatea de a incepe si dezvolta o cariera de succes
in comunicare
•Training, coaching si feedback permanent
•Program flexibil
•Un job intr-un mediu de lucru international, placut si elegant (open-space office)
•O echipa tanara, dedicata si dinamica
•Perioada de training platita
•Contract pe perioada nedeterminata
•Bonusuri si beneficiiatractive

Daca esti convins ca ti se potriveste aceasta oportunitate, asteptam aplicatia ta!