CAUTAM EXPERT IN SALARIZARE SI CONTABILITATE PRIMARA DE BAZA

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stat de plata;
Salarii;
Adeverinte;
Fluturasi pentru clienti;
Inregistrarea facturilor;
Raport cu banca.
Daca stii sa lucrezi in Revisal si Saga, reprezinta un avantaj.

CERINTE

CERINTE
dinamica si serioasa cu dorinta de crestere profesionala;
lucru in echipa intr-o firma in continua crestere;
absolvent(a) studii superioare;
experienta anterioara in salarizare si contabilitate de baza;
foarte bune conostinte de Excel - Microsoft Office;
conostinta limba italiana si diploma de inspector resurse umane este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ambient stimulant si dinamic;
Salariu stimulant pe baza experientei;
Prime lunare si bonuri de masa;
Pentru cv: recrutare(at)adhrgroup.ro.

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.