CASIER (OPERATOR CASE DE MARCAT)

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-scanarea produselor si a mijloacelor de plata,
-evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata,
-interactiunea eficienta cu clientii.

CERINTE

Te poti alatura echiipei noastre daca:

-esti o persoana in cautarea unui loc de munca cu program flexibil,
-esti atent/a la detalii, responsabil/a, comunicativ/a,motivat/a,
-esti orientat/a catre client.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea alegerii unui program adaptabil nevoilor tale,
- formare la locul de munca (nu este necesara experienta anterioara pe o pozitie similara),
- pachet salarial atractiv,
- posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei,
- mediu de lucru placut.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.