C# Developer

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionat de programare, ai experienta in Visual Studio si cunosti limbajul de programare C#, compania ce este liderul pietei de software pentru institutiile bugetare din Romania te vrea in echipa sa!

CERINTE

Candidatul ideal:

- va ajuta la dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor de tip Desktop si client- server.

- va dezvolta interfetele grafice ale utilizatorului

- implementa algoritmi de calcul

- realizarea de rapoarte

- lucrari ocazionale folosind tehnologii .Net: Cryptography, WCF

BENEFICII OFERITE

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.