Business Sales Consultant

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuții:
- Vânzarea B2B a serviciilor Vodafone
- Efectuarea de apeluri telefonice pentru identificarea oportunităților de vânzare
- Stabilirea de întâlniri cu persoanele de decizie din companiile mici și medii pentru identificarea nevoilor de comunicare și propunerea de soluții Vodafone de telefonie mobilă, fixă și internet
- Negocierea și încheierea contractelor de servicii
- Derularea tuturor activităților de activare a contractelor de servicii

CERINTE

- Experiență în vânzări B2B de minim 1 an (preferabil vânzării de servicii)
- Studii superioare
- Foarte bune abilități de relaționare, comunicare și negociere
- Consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor de vânzări
- Cunoștințe operare PC: pachet MS Office
- Cunoștințe de limba engleză
- Pentru zona Covansna – limba maghiară este obligatorie

BENEFICII OFERITE

- pachet motivațional atractiv
- mașină, telefon, laptop

*Clientul nostru este partener Vodafone care activează la nivel național.

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promptitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.