SC Brandbe, dealer Cosmote Romania angajeaza Consultanti Vanzari!

SC BRANDBE SRL - DEALER COSMOTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovează şi vinde atât proactiv cât şi reactiv serviciile Cosmote si Romtelecom
- Urmăreşte stadiul cererilor înregistrate şi contactează clientul, atunci când e cazul, pentru a-i oferi informaţiile necesare pentru semnarea contractului;
- Participa la indeplinirea obiectivelor departamentului prin indeplinirea obiectivelor individuale;

CERINTE

- Foarte bune abilitati de relationare, comunicare si negociere;
- Persoana analitica, persuasiva, orientata spre rezultate;
- Rezistenta la stres si atitudine pozitiva;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- Experienta in vanzari este un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + Comision
- Bonusuri motivationale
- mediu de lucru profesionist

BrandBe este o companie in plina dezvoltare, infiintata in 2011, avand in spate un management cu o vasta experienta in domeniul relatiilor cu clientii, a vanzarilor prin telefon si a vanzarilor directe.