Birou relatii cu publicul si intermedieri exclusive

Ascendent

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

relatii cu publicul
evaluare proprietati
administrare portofoliu
marketing
publicitate

CERINTE

abilitate in comunicare
posesor auto

BENEFICII OFERITE

utilizare brend
asistenta de specialitate
lider competitor
sistem performant

ASCENDENT IMOBILIARE este licentiata in consultanta imobiliara si vicepresedinta al Asociatiei agentilor profesionisti din Romania prin managerul firmei.

Compania imobiliara ASCENDENT a cunoscut o ascendenta in dezvoltarea ei ,astfel incat, astazi, dupa peste 18 ani de activitate continua in domeniu ,prezinta si abordeaza ofertele in mod unic in Brasov .

Activitatea Companiei ASCENDENT a fost recunoscuta atat pe plan local : prin Premiile acordate de Camera De Comert Si Industrie Brasov , cat si si pe plan national fiind inscrisa in " Top 100 " in cele mai bune firme de domeniu din Romania .

Secretul nostru : compania ASCENDENT s- a bucurat si se bucura mereu de colaboratori deosebiti si nu exista zi sa nu invatam ceva nou .