BILLA BRASOV: Bucatar / Lucrator comercial/ Casier

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bucatar:
- prepararea produselor de la vitrina calda
- asigurarea/respectarea normelor de curatenie si igiena;

Lucrator comercial:
- aranjarea atractiva a produselor in rafturi, conform procedurilor interne;
- etichetarea corecta a produselor ;
- verificarea termenelor de valabilitate;
- informarea corecta si specifica a clientilor.

Casier:
- emite bonul fiscal pentru produsele cumparate de client si incaseaza contravaloarea acestuia

CERINTE

Bucatar:
- studii medii finalizate, atestat / certificat de bucatar;
- bune abilitati de organizare si coordonare;
- simt de raspundere, seriozitate si spirit de echipa;
- dinamism si atentie distributiva, flexibilitate si simt estetic;

Lucrator comercial/ Casier
- studii medii
- seriozitate si simt de raspundere;
- abilitati de prezentare si orientare catre client;
- flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur si stabil
- un mediu de lucru dinamic într-o companie internationala
- perspective de promovare

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este, din iulie 2016 parte componenta a grupului Carrefour. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.