Barman - Ospatar hote 4 stele Brasov, Sacele

COMPLEX TURISTIC HANUL MURESENILOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant catalogat la 4 stele, cu bucatarie traditionala si internationala, axat pe evenimente tip nunti, botezuri, grupuri si a la carte, angajeaza OSPATAR si BARMAN pe perioada nedeterminata.

CERINTE

Cerinte:
- contact placut cu clientul
- seriozitate
- comunicativ
- atitudine pozitiva
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu atractiv
- bonificatii pentru evenimente
- cazare pentru persoanele din afara Judetului Brasov
- servicii de masa
- siguranta locului de munca
- continuitate pe toata perioada anului (excludem perioade de sezon si de extrasezon)

Daca ești in căutare de cazare Brașov aici la Complexul Turistic Hanul Mureșenilor vei avea parte de cea mai buna experienta a ospitalității. Situat la poalele pădurii la doar 5 minute de Brașov, Complexul iți oferă pe lângă serviciile de cazare excepționale la standard de 4 stele, un centru SPA cu piscina interioara la care aveți acces gratuit, sala de fitness, sauna, salon de tratament şi masaj, coafor.