Asistenti in brokeraj

Destine Broker de Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

adresat: - persoanelor care doresc un venit suplimentar
- celor care s-au saturat sa primeasca rezultatele lor financiare mai tarziu
- celor care vor sa lucreze la modul cel mai profesionist in fata clientului

CERINTE

- orientare catre client si rezultate
- experienta in vanzari sau in domeniu, constituie un avantaj
- bune abilitati de comunicare si negociere
- dorinta permanenta de dezvoltare
- spirit de echipa
- atitudine pozitiva
- calculator, imprimanta, acces la internet

BENEFICII OFERITE

- se pune la dispozitie o platforma performanta de emiere si monitorizare a ofertelor si politelor de asigurare RCA, Casco, Locuine, calatorii
- suport permanent in dezvoltarea personala si a afacerii, printr-o echipa de profesionisti
- sistem de cariera cu comisioane atractive,
posibilitatea de a alege locul si programul de lucru
- comisioane platite in timpul specificat din contract

DESTINE BROKER DE ASIGURARE este o societate de brokeraj specializată în reprezentarea şi apărarea intereselor clienţilor săi, în raporturile cu societăţile de asigurare. Colaborarea cu cele mai reprezentative societati de asigurare din piata de profil din Romania, te ajuta, atat pe tine cat si pe client, in obtinerea celui mai bun produs si la un pret avantajos.