ASISTENT VANZARI

CITIUS HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii conform standardelor impuse de organizatie;
- Respecta orarul de contactare clienti;
- Intocmeste rapoarte zilnice la solicitarea superiorului;
- Asigura buna circula¿ii a documentelor ¿i informa¿iilor la nivelul firmei
- Identificarea, selectarea, clasificarea ¿i p¿strarea unor surse ¿i materiale de informare;
- Introducere date in PC; gestionarea bazei de date;
- Asigurarea condi¿iilor optime pentru realizarea de c¿tre director a unor contacte eficiente cu persoanele din interiorul, dar mai ales din exteriorul firmei;
- Inregistrarea hot¿rârilor ¿i deciziilor luate de conducere;
- Primirea persoanelor din afara firmei, îndrumarea acestora spre persoanele competente ¿i asigurarea protocolului;

CERINTE

- Studii medii
- Vechime: minim 1 an intr-un post similar
- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Atitudine proactiva si orientata catre rezultat
- Fire dimanica, prezenta placuta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de performante, mediu tanar si dinamic, posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Clientul nostru este unul din importantii jucatori din BRASOV pe piata imobiliarelor. O companie cu verticalitate, o adevarata masina de vanzari, cu experienta in relatiile cu clientii. Daca doriti sa evoluati valoric intr-o echipa de profesionisti si intruniti cerintele specifice postului, puteti candida la urmatorul post:ASISTENT VANZARI