ASISTENT VANZARI

Job expirat

Posturi disponibile
1
Domeniu
Marketing / Cercetare de piata
Vanzari
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Brasov
Predeal
Prejmer
Sfantu Gheorghe
Tara
ROMANIA
Valabilitate
10-02-2017 : 10-02-2017
0
Numar de aplicatii
14

Responsabilitati

Activitatea dvs. se va desfasura in cadrul showroomului Franke, situat in Brasov. Principala sarcina este aceea de a oferi suport echipei de vanzari. Printre altele, veti intocmi oferte si veti monitoriza comenzile catre furnizori.

Cerinte

Apreciem persoanele ambitioase, dornice sa lucreze intr-un mediu propice dezvoltarii profesionale. Daca aveti inclinatii artistice le puteti pune in practica in cadrul proiectelor la care puteti participa. De asemenea ne dorim sa fiti prieten cu calculatorul si in special cu pachetul Microsoft Office.

Beneficii Oferite

Intrucat suntem constienti ca acest job reprezinta o etapa in viata dvs. va asiguram de posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul firmei.

Descrierea firmei

Distributie nationala de obiecte sanitare si produse pentru instalatii.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Asistent vanzari