Asistent Relatii Clienti / Asistent Vanzari

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu clientii firmei - telefonic, email s.a.;
- ofera informatii la cererea colaboratorilor si cand apar anumite modificari neprevazute in Contract;
- participa activ la organizarea diverselor evenimente - conferinte, concursuri nationale si internationale s.a.;
- monitorizeaza aparitiile media privind compania si activitatea acesteia;
- participa cu sugestii la crearea materialelor publicitare;
- participa activ la atragerea de noi colaboratori - telefonic, email etc;

CERINTE

- experienta intr-o pozitie similara min 1 an - relatii clienti, marketing, vanzari;
- studii superioare profil economic constituie avantaj;
- operare PC - pachetul Office, navigare Internet;
- limba engleza cel putin nivel conversational, spaniola constituie avantaj,
- foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune, interes pentru munca cu omul - avem nevoie de o persoana proactiva, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv;
- mediu de lucru placut, care ofera perspective de dezvoltare personala.

Cautam pentru reprezentanta unei companii multinationale portugheze.

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿ti de: selectiesi recrutare personal evaluaresi interventie organizational¿
traininguri cursuri de calificare si specializare
elaboraresi implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Ap¿rut¿ pe piat¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi s.a.