Asistent Manager (Secretara)

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra recruteaza pentru biroul din Brasov un Assistant Manager.

Responsabilitati:
- Gestiunea Agendei zilnice;
- Organizare si actualizare Registre Intrari/Iesiri documente;
- Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente interne;
- Editare documente si realizare traduceri;
- Clasarea, arhivarea, etc a documentelor in colaborare cu celelalte departamente;
- Furnizarea diverselor situatii la cerere;
- Relatia cu departamentele Juridic si Contabilitate;
- Asigurarea protocolului;

CERINTE

Cerinte principale:
- Studii superioare atestate prin diploma de absolvire
- Cunostinte avansate PC: suita MS Office, Internet, Email, etc...
- Experienta anterioara in utilizarea echipamentelor specifice activitatii de secretariat (fax, copiator, scanner etc.)
- Experienta profesionala indelungata (peste 10 ani) intr-o activitate similara sau relevanta poate constitui un avantaj;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Stapanirea la nivel mediu / avansat a limbii engleze;
- Cunoastrerea limbii germane este un avantaj important;
- Detinerea permisului auto constituie avantaj;

Alte cerinte:
- Calitati de comunicare in relatia cu personalul si clientii societatii;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide;
- Atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Remunerare competitiva;
- Atmosfera de lucru placuta si motivanta;
- Posibilitati reale de promovare in cadrul firmei;
- Echipa tanara, entuziasta;
- Dotari si echipamente de birotica de ultima ora;
- Telefon mobil;

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .