Asistent Manager

Inovativ Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii si clientii.
- Comunicarea cu furnizorii, si intern, in firma, pentru realizarea ofertelor
- Coordonarea si urmarirea lucrarilor clientilor din portofoliu: de la comanda client, pana la livrare si incasare
- Se asigura de incheierea de note de comanda, contracte, proces verbal de predare pentru fiecare lucrare/client aflat in portofoliu
- Urmareste incasarea contravalorii produselor/serviciilor vandute
- Preia si livreaza lucrarea beneficiarului in conditiile si la termenele stabilite conform contractelor incheiate
- Tine o evidenta a relatiei cu furnizorii si a clientilor alocati
- Paticiparea la proiectele companiei (coordonare, brainstorming, strategie, etc).
- Derularea activitatii conform politicii companiei
- Alte activitati conexe activitatii
- Program de lucru Luni-Vineri 9-17:30

CERINTE

- Placerea de a lucra in publicitate
- Studii superioare sau facultate an terminal
- Engleza conversational
- Persoana prezentabila, comunicativa, deschisa, organizata, responsabila, corecta
- Permis de conducere categ B avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonusuri si prime in functie de vechime, implicare si abilitati
- Training la locul de munca

Inovativ este agenția de publicitate ce oferă clienților servicii și produse pentru promovare.

Înființată în 2005, Inovativ a avut de la început avantajul unei echipe experimentate în domeniul publicității. În tot acest timp ne mândrim cu multe realizări: avem o echipă talentată, creativă și profesionistă, am creat lucrări originale și de calitate - apreciate și remarcate, ne mândrim cu clienți importanți câștigați și cu clienți vechi păstrați.

Credem în calitate, corectitudine și cuvânt respectat. Acestea sunt valorile noastre și aceste lucruri le căutăm la cei din jur. Îndrăgim ceea ce facem, ne dedicăm meseriei, nu ne plac compromisurile și iubim când lucrurile ne ies bine.

Dacă crezi în aceleași valori, suntem încântați să ne cunoaștem.