Asistent Manager

SC INTRAMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura interfata atat intre departamentele interne, cat si cu colaboratorii firmei
- Realizeaza rapoartele cerute de management
- Tine evidenta contabila primara
- Gestioneaza baza de date clienti/contracte
- Intocmeste, pregateste si tine evidenta documentelor necesare la livrarea produselor
- Ofera suport departamentului vanzari/marketing

CERINTE

- Educatie: studii superioare sau medii
- Prezenta fizica agreabila, tinuta ingrijita
- Abilitati de comunicare si de a inspira incredere
- Abilitati de planificare, organizare si control, initiativa
- Corectitudine si simtul raspunderii
- Persoana dinamica
- Cunoasterea utilizarii sistemului Windows, a editoarelor de text si a tabelelor de calcul
- Cunostinte de gestionare si arhivare a bazelor de date si a comunicarii pe internet
- Poseda aptitudini de interelationare, de a comunica si de a motiva oamenii

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa

Compania INTRAMED este importatoare de aparatura, instrumente si dispozitive medicale, avand o experienta de peste 10 ani.