Asistent Departament PR si Marketing

JPM CREATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

JPM Creation cauta o persoana dinamica si dedicata pentru a se alatura Departamentului de Marketing si PR!

- Centralizeaza sarcinile coordonatorului de department si ii ofera sprijin permanent in realizarea acestora
- Cauta posibili furnizori si mentine relatia cu cei existenti
- Dezvolta portofoliul de clienti
- Redacteaza texte informative, articole, anunturi
- Ofera ajutor in activitatea de PR si organizarea de evenimente
- Colecteaza, prelucreaza si sintetizeaza informatiile necesare departamentului

CERINTE

- Abilitati de comunicare orala si scrisa bine dezvoltate;
- Foarte bune cunostinte practice de utilizare PC
- Persoana organizata si atenta la detalii;
- Bune cunostinte de limba engleza
- Atitudine deschisa, dorinta de a invata lucruri noi, abilitati de organizare, dedicare, flexibilitate, corectitudine si seriozitate;

BENEFICII OFERITE

- Remuneratie conform standardelor companiei
- Un mediu de lucru placut
- Bonusuri in functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

Comert