Asistent Achizitii si Vanzari

G.V. 2 TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Asistent Achizitii si Vanzari la firma GV2 Trade SRL, companie ce are ca obiect principal de acticitate comertul international cu produse de iluminat.

Responsabilitati:
- Mentinerea, stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu clientii si furnizorii actuali si potentiali
- Analiza ofertelor, a cererilor si emiterea unor propuneri de oferta
- Respectarea politicii comerciale in relatia cu clientii si furnizorii
- Promovarea ofertelor speciale
- Monitorizarea evolutiei pietei si a concurentei specifice
- Analiza si actualizarea produselor de pe siteul companiei (in colatorare cu cei de la IT)

CERINTE

- licentiat/a studii economice
- persoana bine organizata in activitate, deschisa, responsabila si harnica
- cunostinte de contabilitate primara
- limba engleza fluent scris si vorbit. Alta limba straina constituie un avantaj
- experienta relevanta in vanzari produse iluminat constituie un avantaj
- cunostinte tehnice in domeniul produselor de iluminat reprezinta un avantaj;
- orientata spre rezolvarea problemelor; imaginatie constructiva pe probleme de business
- dorinta de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu motivant si sansa sa faci parte dintr-o echipa tanara unde vei invata sa lucrezi in stilul de business international cu sansa de a fi impreuna pe termen lung.