Arhitect

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negociaza listele de pret pe manopera, care devin anexe la contractele cadru
- Contribuie la elaborarea solutiilor tehnice, centralizeaza solutiile tehnice de la experti, urmareste implementarea lor si receptia calitatii
- Gestioneaza problemele de constructii corelate cu nevoile institutiei, in acord cu legile in vigoare
- Supravegheaza logistica echipelor de experti, constructori

CERINTE

- Studii superioare de specialitate
- Cunostinte de legislatie specifica domeniului (ordinul MLPTL
- Bune cunostinte de operare PC: MS Office Internet, AutoCAD, ArhiCAD
- Calitati organizatorice, dinamism, seriozitate, initiativa
- Conduita morala care sa nu aduca prejudicii institutiei
- Cunostinte de limba germana (prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.