Angajez Lucrator comercial

Laura Clauvi Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultantul de vanzari Laura Clauvi are rolul de beauty adviser si isi va desfasura activitatea in Unirea Shopping Center.
Responsabilitati:
- prezentarea produselor tuturor clientilor pentru inregistrarea vanzarilor zilnice
- crearea unui portofoliu local de clienti si dezvoltarea constanta a acestuia
- promovarea produselor conexe pentru realizarea de vanzari incrucisate
- intocmirea actelor la final de zi
- administrarea stocurilor aflate in gestiune
- lucrul cu cash si pos
- respectarea tuturor regulilor de ordine interioara in vederea unei bune desfasurari a activitatilor zilnice

CERINTE

experienta in vanzari minim un an, cunostinte in folosirea casei de marcat, a pos-ului si a contabilitatii primare

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari
- oportunitatea de a avansa

Laura Clauvi este un brand frantuzesc apreciat in Europa de Vest de cativa ani care isi propune sa ofere o gama de produse cosmetice de o calitate superioara la un pret accesibil. Din 2013 si pana acum am reusit sa fim prezenti in mai multe centre comerciale din Bucuresti si din tara.