Angajam vanzatoare

MILLEPIEDINI ITALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Informarea clienţilor privind produsele solicitate si recomandarea produselor potrivite.
- Efectuarea vânzării si încasarea contravalorii mărfii;
- Întocmirea comenzilor pentru reaprovizionarea magazinului.
- Asigurarea curăţeniei spaţiului din incinta magazinului şi din exteriorul acestuia.
- Întocmirea zilnică a documentelor specifice de evidenţă primară.
- Rezolvarea operativă, în limita competenţelor, a reclamaţiilor clienţilor.
- Efectuarea recepţiei cantitative şi calitative a mărfurilor.

CERINTE

- Disponibilitate la program prelungit si program in Weekend
- Bune abilităţi de comunicare şi de organizare;
- Atitudine orientată către client
- Prezenţă tânara si agreabilă, amabilitate în relaţiile cu clienţii;
- cunostinte de operare PC( Word, Excel si internet)
- Studii medii sau superioare finalizate
- Engleza (vorbit)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix +comision

DESCRIEREA FIRMEI

Boutique incaltaminte copii