angajam vanzatoare

centrul medical romano olandez med ro-ol srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prezentarea produselor si serviciilor aferente vanzarii, promovarea imaginii magazinului
• Interactioneaza cu clientii in vederea prezentarii produselor comercializate si sporirea vanzarilor prin oferirea optiunilor disponibile
• Comunicarea active cu clientii magazinului, organizarea cadrului general de deschidere si inchidere a activitatii magazinului
• Folosirea sistemelor disponibile (casa de marcat, pos , cantar) in vederea finalizarii vanzarii produselor
• Efectuarea vanzarii / incasarea contravalorii marfii

CERINTE

- studii medii finalizate

- disponibilitate program prelungit in ture, magazinul se inchide la 21

- abilitatea de a lucra cu stocuri/gestiune, casa de marcat, pos, cantar

- dorinta de lucra cu o echipa tanara

- atentie distributiva

- bune abilitati de comunicare si inter-relationare

- experienta in vanzari reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Salariu 1400
• Contract de munca
• Bonusuri 200 lei la angajare
• Oportunitate de dezvoltare profesionala
PROGRAM 6 ORE / ZI

Firma noastra deschide noi locatii pe teritoriul Romaniei oferind clientilor sai o gama diversa de sortimente de cascaval GOUDA. Pe lange cele 7 locatii deja deschise societatea noastra dezvolta noi canale de distributie atat En-Gross cat si HORECA.

Cascavalul Gouda este cel mai faimos tip de cascaval olandez, cu milioane de roţi exportate în întreaga lume