Angajam tehnician service pompe

Recondi SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce va face această persoană?

1.Va primi pompa in service si va completa documentele de recepţie.
2. Va identifica pompa si va alege SDV necesar reparaţiei.
3.Va demonta pompa si va face constatarea defectelor.
4.Va intocmi lista pieselor defecte si o va inainta compartimentului de ofertare.
5. La primirea comenzi de reparaţie, va ridica piesele de schimb de la magazie si va executa reparaţia.
6.Pompa reparată se va verifica pe stand si se vor intocmi documentele specifice.

CERINTE

Cum este persoana pe care o cautam?

1.Gândeşte preventiv şi caută constant soluţii de îmbunătăţire, înainte să apară situaţii de criză.
2.Îşi organizează bine timpul şi mediul de lucru (îi place ordinea în sistemul în care lucrează).
3.Este harnic şi iubeşte să muncească. Lenea nu are ce caută la noi în firma.
4.Lucrează bine în echipa şi nu ezită să le ofere suport colegilor ( în domeniul sau de activitate).
5.Gândeşte în avans paşii pe care urmează să îi facă şi îşi structurează muncă în etape logice.
7.Este dispus să înveţe.
8.Vorbeşte limba engleză.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?

1.Salariu motivant.
2.Telefon.
3.Posibilitatea de a participa la traininguri in ţara.
4.Atmosferă de lucru placută.
5.Sef bun si inţelegator.
6.Seriozitate (salariul il vei primi fără întârzieri!).
7.Posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

Te aşteptăm în echipa ! :)

Recondi Brasov importa si comercializeaza echipamente pentru instalatii industriale,robineti,pompe,elemente automatizare.Service Autorizat Grundfos (Gold)