Angajam receptioner hostel Brasov

Job expirat

Companie
Centrum House
Posturi disponibile
2
Domeniu
Turism
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Part-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
200 - 450 Euro
Localitate
Brasov
Tara
ROMANIA
Valabilitate
09-01-2017 : 08-02-2017
0
Numar de aplicatii
7

Responsabilitati

Ne marim echipa! Cautam receptioner hostel responsabil si dedicat!Daca iti place sa cunosti oameni noi, esti prietenos, comunicativ, open-minded si ai cunostinte avansate de limba engleza te asteptam!

Programul este flexibil.Experienta pe un post similar nu este obligatorie dar prezinta avantaj. Interviul va fi in limba engleza.Trimite-ne CV-ul tau. Succes!

Cerinte

- atitudine pozitiva
- seriozitate
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- cunostinte PC
- limba engleza la un nivel avansat
- disponibilitate

Descrierea firmei

Hostel in centrul orasului.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Receptioner