Angajam personal curatenie

SC COURIERONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam in domeniul serviciilor de curatenie doamne/domnisoare cu experienta in domeniul curateniei, serioase si energice.
Activitatile noastre se desfasoara la showroomul nostru, zona de productie, birouri si apartamentele finalizate de catre noi. Programul este de la 07:50 la 16:50 de L-V. Dorim ca persoanele interesate sa cunoasca utilizarea solutiilor folosite in curatenia profesionala. Oferim decontarea unui abonament, punctul principal de lucru aflandu-se in Brasov pe str Lanii

CERINTE

Experienta minima, seriozitate si abilitatea de lucra in echipa!

BENEFICII OFERITE

Decontarea unui abonament

Suntem o societate care se ocupa cu fabricarea de mobilier, avand propria fabrica in care realizam mobilierul la comanda, avem nevoie de oameni seriosi, cu simt de raspundere, punctuali si cu spirit de echipa. Ne dorim sa dezvoltam o echipa care sa poata lucra eficient si cu simt de raspundere!