Angajam Mecanici Si Electricieni Auto Cu Experienta

AutomotiveLux SRL Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste diagnosticul si identifica defectele si piesele ce trebuiesc inlocuite
Realizarea reparatiilor necesare
Stabilirea necesarului pieselor de schimb necesare
Anunta Seful de service pentru eventuale alte probleme descoperite
Prezinta Clientului Piesele ce au fost inlocuite
La finalizarea lucrarii semneaza si completeaza devizul la rubrica aferenta acestuia
Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate
Raspunde de efectuarea la timp si corecta a reparatiilor
Executia altor sarcini atribuite de Seful Direct
Intretine ordinea si curatenia in incinta service-ului
Respecta Documentele SMC
Participa la instructajele PSI si SSM
Obligatia de a respecta Regulamentul de Ordine Interioara

CERINTE

Experienta In Domeniu
Seriozitate si Profesionalism

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial Atractiv
Conditii de lucru avantajoase
Cazare pentru cei din alte orase sau zone ale tarii

DESCRIEREA FIRMEI

Service Auto Multimarca Brasov