Angajam Inginer Proiectant

ADOR MOBILA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

abilitati excelente de proiectare 2D si 3D
abilitati de comunicare
cunostinte tehnice legate de materiale si accesorii
abilitati tehnice de calcul suprafete
abilitati de comunicare proiecte in productie prin detalierea mobilierului proiectat
dorinta de afirmare si perfectionare
permis de conducere

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salariu, bonuri de masa, telefon.

Daca doresti sa reamenajezi un spatiu din locuinta sau daca iti doresti sa definesti un nou concept interiorului casei tale la Ador Mobila gasesti tot ce ai nevoie.

Ador Mobila se diferentiaza de alti producatori de pe piata din Romania, prin faptul ca ofera servicii de design si productie pentru aproape orice solicitare, respectand cu strictete termenele si specificatiile tehnice agreate.

Idei complete pentru un interior armonios, proiectare detaliata in 2D si 3D, posibilitatea de a alege dintr-o gama variata de materiale si accesorii combinata cu asistenta profesionala iti creaza confortul de a-ti da frau imaginatiei.