Angajam functionar administrativ

CIPA JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam functionar administrativ.
Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat.
Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati.
Asigurarea transmiterii / receptionarii documentelor prin posta, fax, e-mail.
Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante cerute de utilizatori.
Concepe si posteaza anunturile de recrutare.
Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului.
Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor.
Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie.
Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati.
Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie.
Monitorizeaza piata interna a muncii.

CERINTE

Cunostinte operare pc nivel mediu
Cunostinte limba engleza nivel mediu- avansat
Punctuala

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara