Angajam Contabil

SC Metalic Display SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilizarea, introducerea și prelucrarea operaţiunilor de casă și de bancă; a intrărilor de materiale și mărfuri; a vânzărilor; contabilizarea salariilor, calculul amortizării mijloacelor fixe, taxelor și impozitelor prevazute de lege, întocmirea jurnalelor de cumpărări si vânzări, închiderea lunară a conturilor, întocmirea Balanţei lunare de verificare si a bilantului; întocmirea Registrului jurnal, registrul de casa și completarea Registrului inventar ; întocmirea și depunerea declaraţiilor privind obligaţiile fiscale la bugetul statului și a altor bugete; furnizarea de informaţii pentru analiza economico-financiare a activităţii societatii, evidenta platilor/incasarilor furnizorilor si clientilor.

- management personal/resurse umane, intorcmire contracte de munca, transmitere Revisal, intocmire pontaj lunar, calcul salarii si bonusuri, calcul concedii medicale si depunere dosare de recuperare CJAS Bv.

CERINTE

Candidatul trebuie sa detina experienta in domeniul financiar-contabil, sa fie foarte ordonat, serioas, echilibrat, dornic sa lucreze intr-un mediu dinamic.