Angajam Florist!

SC BLITZ PARTY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm un FLORIST cu experienţă care să lucreze alături de o echipă de profesionişti în domeniul organizărilor de evenimente.

Cum ar trebui să fie această persoană ca să ne înțelegem perfect?
1. SĂ AIBĂ FOARTE MULTĂ EXPERIENŢĂ.
2. Să fie creativă.
3. Să fie dispusă să învețe mereu.
4. Să fie organizată şi atentă la detalii.
5. Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze.
6. Să fie harnică şi descurcăreață.
7. Să fie de gașcă.
8. Să știe să vorbească frumos la telefon.
9. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da.
10. Să vrea să facă parte din echipă și să crească alături de noi.

Ce oferim?
- un mediu de lucru plăcut în care performanța este răsplătită
- spațiu de lucru (un atelier mic, dar drăguț)
- orar de lucru flexibil
- salariu motivant

De când avem nevoie de ajutorul tău?

Cât mai repede! Am dori chiar de mâine!

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea din cele 10 puncte, trimite-ne un mail cu CV-ul tău, alături de un portofoliu, la adresa office@blitzparty.ro. Persoanele selectate vor fi anunțate telefonic pentru stabilirea unui interviu.

Te așteptăm în echipă! :)

P.S.: Dă te rog un SHARE dacă ai un prieten/prietenă care să fie în căutarea unui loc de muncă atractiv. :) Mulţumesc!

CERINTE

Agentia de evenimente Blitz Party ofera servicii complete, impecabile si cu stil pentru organizarea oricarui tip de eveniment (nunta, botez, aniversare, evenimente corporate si baluri de caritate): planificare eveniment, design eveniment, decoratiuni, invitatii nunta, aranjamente florale – arta floristica, iluminat ambiental, sceno-tehnica (sunet, lumini, schela, podium), servicii DJ, servicii foto- video, corturi (mese, scaune chiavari), sculpturi gheata, artificii de exterior, fum greu, candy bar, fruit bar etc.

Suntem lideri pe piata organizarilor de nunti, avand in palmares peste 2000 de evenimente spectaculoase!

DESCRIEREA FIRMEI

agentie de organizari evenimente