Angajăm pizzari, casieri, curieri!

Dodo Pizza SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauți un loc de muncă stabil și sigur? Atunci vino să faci parte din cea mai bună echipă - Echipa Dodo Pizza!

- angajare doar cu forme legale
- munca in conditii placute cu o echipa prietenoasa
- avansare rapida in post si in nivelul de salarizare
- program flexibil in ture

Trimite-ne CV la adresa de mail e.stribitchi@dodopizza.ro, completeaza chestionarul pe www.аngаjаridоdо.го sau suna-ne la 0752 888 098 pentru programarea unui interviu!

CERINTE

- experienta NU ESTE necesara, te vom invata absolut totul
- angajam de la ORICE varsta, peste 18 ani

BENEFICII OFERITE

Oferim o masă gratuită in fiecare zi!

DESCRIEREA FIRMEI

Dodo Pizza este o retea de pizzerii neobisnuite.

Noi nu avem ce ascunde, invitam Clientii la excursie in bucatarie, copiii participa la master-class-uri de preparare a pizzei si in fiecare pizzerie avem webcam care transmite live din bucatarie cum se pregateste pizza.

Transparenta este mottoul nostru si Echipa este puterea noastra! Ne place sa muncim si sa aducem bucurie Clientilor nostri si consideram ca munca trebuie sa fie o pasiune si trebuie sa fie vesela, interesanta si antrenanta!

Angajam colegi fara experienta si ii invatam absolut tot ce este necesar pentru a oferi cel mai bun produs Clientului nostru.

Daca esti la fel ca noi - te vrem in echipa noastra!