AGENT VANZARI / OFERTARE

Ramada Brasov-H.P. TOWER ONE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Agent vanzari / ofertare
Companie din Brasov angajaza urgent agent vanzari / ofertare, domeniu imobiliare (showroom, spatii birouri, depozit etc)
Asteptam CV insotit de poza la adresa de e-mail : recrutareduplex@mail.com
Detalii la tel. 0799-303.322 intre orele 8.00-16.00

CERINTE

Candidatul ideal :
-Minim studii medii;
-1-2 ani experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
-Cunostinte utilizare PC;
-Excelente abilitati de comunicare, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou;
-Abilitati de lucru individual si in echipa, atitudine pozitiva, seriozitate
-Carnet auto cat.B.

BENEFICII OFERITE

Loc de munca sigur, conditii de munca si salarizare deosebit de avantajoase.
Se ofera salariu motivant ( se negociaza in cadrul interviului )

Situat la intrarea in Brasov, aproape de zona comerciala a orasului, hotelul Ramada Brasov este primul si singurul hotel ce apartine unui lant international care exceleaza prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.