Agent Vanzari Directe

PRO MIXTEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea clientilor potentiali
- Identificarea nevoilor de comunicare ale fiecarui client
- Dezvoltarea de solutii personalizate pentru fiecare client
- Achizitia de noi clienti
- Consultanta si suport pentru client
- Realizarea si depasirea targetului de vanzari
-Transmiterea rapoartelor si informatiilor de piata catre superiorul direct

CERINTE

Cerinte minime:
- minim studii medii si aptitudini de operare PC
- bune abilitati de comunicare si capacitate de lucru in echipa
- orientare catre rezultate si disponibilitate de munca in teren

BENEFICII OFERITE

In calitate de agent de vanzari directe Cosmote te vei bucura de o serie de beneficii, precum:
-un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei tale profesionale in oferirea de solutii in telecomunicatii;
-o atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa tanara si dinamica dornica de performanta;
-training-uri realizate de catre Cosmote
-logistica necesara pentru efectuarea acestor activitati in coditii optime: telefon, masina si laptop de serviciu
-o remuneraţie motivanta, formata din o parte fixa (salariu) si bonusuri, in functie de realizarile in vanzari.

Candidatul pentru Agent Vanzari Directe ,va avea ca obiectiv principal incheierea de contracte pentru servicii de telefonie mobila , date si alte servicii , numai cu persoane juridice, in numele COSMOTE ROMANIA , in cadrul parteneriatului pe care compania noastra l-a incheiat in acest sens cu COSMOTE .