Agent vanzari Call-Center - Telekom ROMANIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza planul de vanzari zilnic / saptamanal / lunar
Intocmeste raportul zilnic
Indeplineste atributiile si sarcinile incredintate de superiorul direct
Prospecteaza piata
Se ocupa de procesul de vanzare si post-vanzare
Indruma clientul si ii raspunde proactiv la solicitarile acestuia
Transmite departementului suport informatiile primite din partea clientului

CERINTE

Bune abilitati de comunicare si relationare
Seriozitate, punctualitate , perseverenta
Experienta in vanzari – avantaj , dar nu obligatoriu
Experienta in call-center sau vanzari directe – avantaj , dar nu obligatoriu
Limba maghiara – avantaj , dar nu obligatoriu
Cunostinte Microsoft Office ( Excel , Word , Outlook )
Studii medii – obligatoriu
Persoana responsabila , onesta

BENEFICII OFERITE

Training profesionist de servicii si produse
Training profesionist de vanzari , tactici , strategii de vanzare
Salariu foarte avantajos compus atat din comisionare cat si bonus ( parte fixa )
Cresterea direct proportionala a bonificatiei in functie de realizari