Agent vanzari Business Solutions

SC TOP PERFORMER 1982 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti pe segmentul SOHO&SME
- Identificarea si amplificarea nevoilor de comunicare ale fiecarui client
- Dezvoltarea de solutii personalizate pentru fiecare client

CERINTE

- Studii medii. Studiile superioare reprezinta un avantaj.
- Experienta in sfera vânzarilor si relatiilor cu clientii este considerata un avantaj.
- Posesia unui permis de conducere categoria B constituie avantaj
- Obligatoriu cunostinte PC – MS Office
- O limba straina de circulatie internationala, de preferinta engleza, constituie avantaj.
- Abilitati de comunicare, orientare catre client, seriozitate, perseverenta, adaptabilitate, flexibilitate
- Abilitati de organizare, planificare, coordonare in raport cu cerintele angajatorului.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca si salariu fix
- Comisioane motivante
- Masina de serviciu
-Telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Partener Romtelecom & Cosmote