Agent Vanzari Brasov

Business X House Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce va face colaboratorul nostru ?

1 E-mailuri si telefoane
2 Stabileste si realizeaza intalniri cu potentiali clienti
3 Mentine bune relatii cu clienti
4 Intermediaza contracte.
4 Aprovizionare periodica cu produse de birotica
5 Actualizare DB - baza de date
6 Intocmeste comunicate de activitate
7 Citeste / Asculta materiale pentru dezvoltare personala si profesionala - doar 30 de minute in fiecare zi in timpul programului de lucru :)
8 Sta pe Facebook-ul nostru ;)

CERINTE

Ce atribute are nevoie candidatul ideal pentru a face parte din echipa noastra.
1 Sa fie o persoana Funny
2 Sa fie de gasca ( in echipa noastra e distractie si ne dorim sa pastram aceasta atmosfera)
3 Sa fie organizata si ordonata la locul de munca.
5 Sa fie o persoana careia sa ii placa sa munceasca ( avand aceasta atitudine se va imprietenii repede cu prosepritatea)
6 Sa fie perspicace si cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat ( atunci cand intervin situatii de rezolvat sa detina resurse cu ajutorul carora sa identifice cu usurinta solutii).
7 Sa se imbrace frumos - DA imaginea ta / a noastra transmite imaginea firmei.
8 Sa stie sa conduca ( Permis cat B)
9 Sa stie sa gestioneze o discutie telefonica
11 Sa isi doreasca sa se dezvolte continuu
* Facultatea nu este obligatorie dar cei 7 ani de acasa sunt musai. NU conteaza varsta, atitudinea face diferenta ;)

BENEFICII OFERITE

1 Distractie
2 Procent din vanzari
3 Bonusuri de performanta ( analiza prin indicator de performanta )
4 Birou cu calculator Telefon cu abonament ;) si masina pentru deplasari la intalniri.
5 Atmosfera placuta de lucru
6 Un sef bun si intelegator
7 Posibilitate de promovare in firma
8 Mediu de dezvoltare personala si profesionala cu cele mai bune materiale din piata de profil.
9 Beneficiaza gratuit de formare profesionala

Business x House agentie specializata in Real Estate ofera toata gama de servicii din acest domeniu. Compania este compusa dintr-o echipa profesionista, dinamica si talentata, ce ofera clientilor sai tot suportul in identificarea cat mai exacta a proprietatii dorite precum si asistenta in domeniul juridic - notarial, fie ca acestia doresc sa investeasca in acest domeniu fie ca doresc sa achizitioneze doar un imobil. Compania noastra împreuna cu Brokerilor imobiliari dedicati cu experienta vasta va ofera servicii de calitate pentru a satisface adevaratele dvs dorinte.