Agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste atragerea permanenta de noi clienti.
Promovarea si vanzarea produselor comercializate.
Prospectarea pietei, colectarea informatiilor, respectiv propunerea solutiilor de crestere a vanzarilor.
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii, (vizite periodice, acordarea de suport tehnic, oferte, livrari, participarea la targuri de profil)
Mentinerea relatiei cu furnizorii.
Alte atributii conform fisei postului.

CERINTE

Obligatoriu cunostinte despre scule aschietoare pentru prelucrari metalice.
Experienta in prelucrari metalice constituie avantaj.
Studii tehnice finalizate.
Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
Obligatoriu engleza - nivel mediu.
Persoana responsabila, organizata, energica, analitica, comunicativa, prompta, proactiva, atenta la detalii, cooperanta cu abilitati de negociere si comunicare.
Permis de conducere categoria B, cu experienta in conducere si fara evenimente deosebite.
Disponibil pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

Salar fix + comision din vanzari
Autoturism de serviciu, laptop, telefon.

Doar candidati care corespund postului vor fi selectati in vederea interviului.