Agent turism la Brasov

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea serviciilor Filadelfia in Brasov
- vanzarea de pachete turistice in tara si strainatate (rezervari si emiteri bilete de avion sau tren pe rute interne si externe, rezervari in hoteluri din intreaga tara si strainatate, cazari la preturi preferentiale, rezervari si emiteri de bilete de odihna si tratament pe litoralul romanesc si in statiunile montane pentru turistii romani)
-efectuarea rezervarilor in contul clientilor
-vanzare bilete de avion/autocar
-furnizarea informatiilor cu privire la serviciile oferite de firma
- intocmire acte contabile la sfarsit de luna

CERINTE

-experienta min 6 luni intr-o agentie de turism - constituie avantaj
-bune abilitati de comunicare
-studii superioare
-rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniu
-mediu de lucru dinamic
Descrierea firmei
Turism intern si extern