Agent de turism

SC DUBAI EXPRES C SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- interactiunea cu partenerii si reprezentarea ireprosabila a agentiei in relatia cu acestia
- studierea pietei si elaborarea strategiei de pret si promovare
- elaborarea ofertei turistice (circuit, pelerinaj, sejur, cazare sau doar bilete de avion)
- vanzarea de pachete turistice catre clientii existenti
- promovarea ofertelor agentiei avand ca scop identificarea de noi clienti
- operarea in sistemele de rezervari agreate de catre agentie

CERINTE

- Studii superioare (finalizate sau in curs)
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte lb. engleza
- Pasiune pentru turism
- Proactivitate si dorinta de a invata

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza + comision din vanzari
- mediu de lucru placut
- posibilitatea de a participa la diverse cursuri de specializare
- program flexibil (se poate agrea contract pe 6 ore)

Agentie de turism touroperatoare din Brasov cu 11 ani experienta!
www.voyagerturism.ro