AGENT ASIGURARI

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

intermediere servicii financiare ce constau in:
asgurari de viata,de locuinte ,auto,raspundere civila etc.
construieste si administreaza un portofoliu propriu de clienti.

CERINTE

- Se cauta persoane cu abilitati in vanzari, cu experienta, persoane cu foarte mare incredere in sine, rezistente la stres, cu un foarte bun simt al negocierii.
- Persoane foarte organizate care stiu sa isi gestioneze timpul si sa isi fixeze prioritatile.
- Abilitati de comunicare cu candidatii, capacitatea de a rezolva problemele profesiolale ale acestora si o buna organizare.
- Persoane care doresc sa faca cariera in domeniul ASIGURARILOR

BENEFICII OFERITE

- Se ofera instruire la locul de munca;
- Se ofera un plan de cariera;
Fanciza a unei companii multinationale de asigurare

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .