Absolvent studii economice/ calculatoare

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera? Daca raspunsul este DA, atunci avem o oportunitate excelenta pentru tine!

Responsabilitati:
Servicii de asistenta software pentru institutiile bugetare din Brasov

CERINTE

Ești o persoană atentă la detalii, organizată și ambițioasă care apreciază calitatea și roadele muncii sale? Dorești să te dezvolți pe plan profesional într-o companie unde vei fi apreciat? Acum ai oportunitatea de a lucra pentru liderul pietei de software pentru institutiile bugetare din Romania.

BENEFICII OFERITE

- Proiecte interesante
- Instruire corporativă, perspective de carieră şi creştere profesională;

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.