Absolvent resurse umane/ Psihologie

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini si responsabilitati:
• Realizarea profilul candidatului cautat conform specificatiilor de post;
• Identificarea si administrarea canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
• Realizarea anuntului de recrutare;
• Promovarea anuntului de recrutare prin utilizarea celor mai potrivite canale de comunicare;
• Selectia CV-urilor conform criteriilor agreate;
• Contactarea candidatilor si programarea interviurilor;
• Coordonarea şi pregătirea întrevederilor managerului (documente, gestionarea întrevederilor, respectarea termenelor);

CERINTE

VREI SA INCEPI O CARIERA IN DOMENIUL RESURSELOR UMANE?
NOI TE AJUTAM SA FACI PRIMUL PAS!
Esti proaspat absolvent de psihologie/resurse umane?
Esti o persoana interesata de domeniul resurselor umane?
Dornica de invatare?
Cunosti lb. engleza la nivel avansat?

Daca da, te asteptam in echipa MONDOJOB

BENEFICII OFERITE

Companie ce activeaza in domeniul resurselor umane

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.